2024 YKS-AYT Sayısal Çalışma Programı + PDF (Güncel)

ayt-sayisal-calisma-programi

2024 YKS-AYT için hazırladığımız “2024 YKS-AYT Sayısal Çalışma Programı” yazımızda bugün güncel müfredata göre, konu sırasına uygun ve tüm konuları kapsayan bir şekilde hazırladığımız 2024 YKS-AYT Sayısal Çalışma Programını inceliyoruz. Siz öğrenciler için oluşturulan bu YKS-AYT Sayısal Çalışma Programında çalışmanız gereken tüm konular bulunuyor eğer öncesinde çalıştığınız konular varsa diye konuların yanına daireler ekledik bu sayede çalıştığınız konuların karşısında bulunan daireleri kullanarak YKS-AYT Sayısal Çalışma Programını daha verimli kullanabilirsiniz.

 

Bu yazımızdaki program sadece YKS-AYT Sayısal Çalışma Programıdır. Diğer Çalışma Programlarımızı incelemek istersen TYT‘ye hazırlanan öğrenciler için hazırladığımız “2024 TYT Çalışma Programı” , Eşit Ağırlık öğrenciler için hazırladığımız “2024 Eşit Ağırlık Çalışma Programı” yada Sözel öğrenciler için hazırladığımız “2024 Sözel Çalışma Programı” yazılarımıza göz atabilirsin.

 

Aşağıda bulunan kutucuklara tıklayarak 4 ay 16 haftadan oluşan YKS-AYT Sayısal Çalışma Programı PDF Dosyalarını indirebilirsin.

2024 YKS-AYT Sayısal Çalışma Programları + PDF

YKS-AYT Sayısal Çalışma Programı 1. AY PDF
YKS-AYT Sayısal Çalışma Programı 2. AY PDF
YKS-AYT Sayısal Çalışma Programı 3. AY PDF
YKS-AYT Sayısal Çalışma Programı 4. AY PDF

Ayrıca diğer çalışma programlarına göz atmak istersen;

YKS-TYT-AYT Tüm Çalışma Programları

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
2024 TYT' YE
Kalan Süre

8 Haziran 2024