2024 YKS-AYT Sözel Çalışma Programı + PDF (Güncel)

ayt-sozel-calisma-programi

2024 YKS-AYT için hazırladığımız “2024 YKS-AYT Sözel Çalışma Programı” yazımızda bugün güncel müfredata göre, konu sırasına uygun ve tüm konuları kapsayan bir şekilde hazırladığımız 2024 YKS-AYT Sözel Çalışma Programını inceliyoruz. Siz öğrenciler için oluşturulan bu YKS-AYT Sözel Çalışma Programında çalışmanız gereken tüm konular bulunuyor eğer öncesinde çalıştığınız konular varsa diye konuların yanına daireler ekledik bu sayede çalıştığınız konuların karşısında bulunan daireleri kullanarak YKS-AYT Sözel Çalışma Programını daha verimli kullanabilirsiniz.

 

Bu yazımızdaki program sadece YKS-AYT Sözel Çalışma Programıdır. Diğer Çalışma Programlarımızı incelemek istersen TYT‘ye hazırlanan öğrenciler için hazırladığımız “2024 TYT Çalışma Programı” , Sayısal öğrenciler için hazırladığımız “2024 Sayısal Çalışma Programı” yada Eşit Ağırlık öğrenciler için hazırladığımız “2024 Eşit Ağırlık Çalışma Programı” yazılarımıza göz atabilirsin.

 

Aşağıda bulunan kutucuklara tıklayarak 4 ay 16 haftadan oluşan YKS-AYT Sözel Çalışma Programı PDF Dosyalarını indirebilirsin.

2024 YKS-AYT Sözel Çalışma Programları + PDF

YKS-AYT Sözel Çalışma Programı 1. AY PDF
YKS-AYT Sözel Çalışma Programı 2. AY PDF
YKS-AYT Sözel Çalışma Programı 3. AY PDF
YKS-AYT Sözel Çalışma Programı 4. AY PDF

Ayrıca diğer çalışma programlarına göz atmak istersen;

YKS-TYT-AYT Tüm Çalışma Programları

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
2024 TYT' YE
Kalan Süre

8 Haziran 2024